O mně

Cesta k práci duly...         
          
Narodila jsem se 3. ledna 1983 v Praze a dlouho v ní také žila. Dnes žiji převážně na chalupě v Komárově u Hořovic a v Praze jen občas. Mám dvě dcery (2006 a 2008), jednoho syna (2015) a k nim jednoho tatínka.
Chuť stát se dulou jsem dostala po svých vlastních porodech. Uvědomila jsem si neopakovatelnost porodu a jeho obrovskou sílu. Nerozuměla jsem tomu, proč většina žen hovoří o porodu jako o něčem, na čem je nejlepší to, že už to mají za sebou. Porod jsem vždy vnímala jako něco co mne posílilo. Ráda bych Vám pomohla k tomu, abyste své porody mohly/i (i tatínků se to týká :) ) prožít tak, jak právě Vy chcete.
Uvědomila jsem si také, jakou je porod pro ženu šancí, jak může projít obdobím těhotenství a porodu a vyjít z nich jako úplně nová Žena- Matka. Porod nám dává šanci nahlédnout do vlastního nitra a plně se mu oddat a to velmi velmi intenzivně a opravdově. Takováto možnost se třeba nemusí  již opakovat, a proto Vás ráda podpořím v tom, aby Vám Vaše šance neutekla :)

Na svou cestu duly jsem se vydala absolvováním 
Základního kurzu pro duly české asociace dul v roce 2010. 

Dále mne potkává nebo již dříve potkalo mnoho zajímavých přednášek, kurzů a seminářů jako například:
- Přirozený porod, celodenní seminář s PA Marisou Alcalá, Řevnice, 2014
- Normální porod a jeho podpora pomocí homeopatie a aromaterapie. Ingeborg Stadelman, Praha, 2013
-  Mediace - řešení konfliktů metodou mediace, Asociace mediátorů Praha 2012
-  Kojení jeho podpora a význam, Brno 2012
-  Kurz masáží pro těhotné, Eva Šťastná Řevnice, 2011
 - Respektovat a být respektován, MC Leťánek, 2010
- Základní kurz pro duly ČAD, Česká asociace dul, 2010
- Co dělat, když se dítě nenarodí zdravé? Terezie Hradilková, Praha A-    centrum, 2011
- Rekondiční a sportovní masáže, Dexter academy Praha, 2008
- Základní kurz Shiatsu, Darja shiatsu school, Praha, 2004
 Já jinak...                                          
Po gymnáziu jsem vystudovala Fakultu humanitních studií obor Studia občanské společnosti. Asi jsem již tehdy cítila tu vnitřní potřebu mít možnost projevovat se ve své plnosti a zároveň spolupracovat s okolím, nikoliv být pouze jedna skloněná hlava v davu...
Od roku 2000 se pohybuji převážně v neziskových organizacích, kterým všem děkuji za skvělé zkušenosti a setkání s lidmi, kterým nikomu nebylo lhostejné co se děje okolo nich ať už jiným lidem (např. handicapovaným) nebo Matce Zemi nebo kultuře...

V současné době mám krásnou rodinu, práci, která mne naplňuje a baví, dostatek přátel a děkuji za vše co ke mne přichází a pouštím s klidem to, co odchází.
Vždycky jsem ráda cestovala, tančila a trávila čas se svými přáteli a blízkými.